Cennik usług – Serwis iPhone iPad Apple CTB POLAND

Aktualnie ceny uległy obniżeniu, w związku z większą dostępnością i obniżeniem cen części. Proszę pytać mailowo lub telefonicznie.

 

iPhone 6 PLUS – 720zł brutto

iPhone 6 (4,7″) – 490zł brutto

iPhone 5s/5c/5 – 390zł brutto

iPhone 4G/4S   – 200zł brutto

Używamy wyłącznie produktów najwyższej jakości  – OEM. Oryginalne części do Apple dostępne są tylko z demontażu, nie są więc w pełni nowe. W naszym serwisie CTB POLAND używamy w pełni nowych oraz najwyższej jakości części zamiennych odpowiadających jakością oryginalnym częściom.

Nie uznajemy pół środków jak rozklejanie i klejenie wymieniamy całe panele na najwyższej jakości części fabrycznie klejone i sprzedawane jako jeden element.

Wykonujemy naprawy ekspresowo, nawet w ciągu tego samego dnia. Zapytaj o szczegóły.

Usługa ekspresowa płatna dodatkowo 50zł brutto

Nieustannie staramy się dostarczać Państwu najwyższej jakości usługi przy możliwie jak najniższej cenie. Obniżyliśmy wcześniej obowiązujące ceny, wiąże się to z większą dostępnością oraz częściami. Więcej informacji dostępnych na maila lub drogą telefoniczną.

Wiemy, że czas się liczy.

Potrafimy wymienić zbity wyświetlacz w Twoim iPhonie jeszcze tego samego dnia. Jeśli mamy sprzęt do naprawy nie pijemy kawy, nie plotkujemy, lecz ciężko pracujemy. Wszystko po to, by klient otrzymał naprawiony Ipad lub MacBook jak najszybciej. Zapytaj o szczegóły.

Staramy się by szybka iPhone lub szybka iPad została wymieniona jak najszybciej. Wiemy jak bardzo uciążliwy potrafi być zbity wyświetlacz Apple. Niemniej, nieustająca kolejka klientów czasem nie pozwala nam wykonać naszej usługi w zadowalającym czasie. Jeśli nie możesz się doczekać, usługa ekspresowa wymaga dodatkowej opłaty 50 zł brutto.